محل تبلیغات شما

اخذ نمایندگی از معتبرترین برندهای آموزشی کشور

موسسه اندیشه آسیا طرف قرارداد با برند های معتبر آموزشیrdquo; افتخار دارد به عنوان یک پل ارتباطی میان شما و برند های معتبر آموزشی عمل نماید و با توجه به میزان سرمایه ، تجربه و امکانات در اختیار شما ، بهترین گزینه را از میان برند های آموزشی موجود به شما ، متقاضی محترم، معرفی نماید و همچنین در اسرع وقت ، اقدام به اخذ نمایندگی برای شما ، از برند های آموزشی مورد نظر شما ، نماید.


اخذ نمایندگی آموزشگاه زبان (شعبه موسسه زبان)
اخذ نمایندگی آموزشگاه زبان: برای اخذ این نمایندگی از موسسات معتبر آموزشی در زمینه زبانهای خارجی به ۲نکته باید دقت داشت.

نکاتی مهم در جهت اعطای نمایندگی آموزشگاه زبان
نکته اول:
آموزشگاه زبان یا موسسه زبان که تمایل به اخذ نمایندگی از آنرا دارید دارای مجوز فعالیت از کدام وزارتخانه یا سازمان بوده و آیا بطور قانونی مجاز به تاسیس شعبه آموزشگاه زبان و یا اعطای نمایندگی آموزشگاه زبان می باشد یا خیر.
نکته دوم:
شرط بسیاری از موسسات آموزشی زبان جهت تاسیس شعبه و اعطای نمایندگی، داشتن مجوز فعالیت نماینده در استان مربوطه از ارگانهای ذیربط می باشد.
اخذ نمایندگی آموزشگاه علمی آزاد (تقویتی-کنکور)
مرجع صدور مجوز آموزشگاه علمی آزاد (تقویتی-کنکور) وزارت آموزش و پرورش می باشد جهت اخذ نمایندگی آموزشگاه علمی آزاد می بایست آموزشگاه مربوطه دارای مجوز توسعه (اجازه اعطای نمایندگی) در استان مد نظر شما باشد پس از کسب اطلاع از این مورد نسبت به ارائه سوابق و مدارک به آموزشگاه فوق اقدام می گردد.

اخذ نمایندگی کلاسهای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری
مرجع صدور مجوز کلاسهای آمادگی کنکورکاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم و تحقیقات می باشد که تحت عنوان موسسات عالی آزاد مشغول به فعالیت می باشند.

اخذ نمایندگی موسسه خلاقیت
یکی از پر متقاضی ترین مجوزهای آموزشی اخذ مجوز موسسه خلاقیت (خانه خلاقیت) و یا اخذ نمایندگی در این زمینه می باشد با توجه به اینکه در این زمینه مرجع صدور مجوز به صورت تخصصی وجود ندارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اندیشه آسیا تماس بگیرید.

اخذ نمایندگی چرتکه | اخذ نمایندگی رباتیک
بسیاری از متقاضیان تاسیس موسسات آموزشی در استانهای کشور به دنبال اخذ نمایندگی جهت فعالیت آموزشی در زمینه آموزش چرتکه و یا آموزش رباتیک در استان محل ست خود هستند در این زمینه نیز مانند موسسه خلاقیت مرجع صدور مجوز به صورت تخصصی وجود ندارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اندیشه آسیا تماس بگیرید.

منبع:andisheasia.ir

کرکره های برقی همه جانبه برای کیفیت بهتر زندگی

تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

تبلیغات و راه های تبلیغاتی

نمایندگی ,اخذ ,آموزشگاه ,آموزشی ,زبان ,مجوز ,اخذ نمایندگی ,نمایندگی آموزشگاه ,آموزشگاه زبان ,می باشد ,شما ، ,آزاد تقویتی کنکور ,اعطای نمایندگی آموزشگاه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی