محل تبلیغات شما

منابع مالی محدود و نداشتن سرمایه ی اولیه زیاد، موانعی مشترک در بین بسیاری از علاقمندان به کسب و کار است؛ اما این محدودیت بدین معنی نیست که برای شروع کارآفرینی گزینه های دیگری وجود ندارد! اگر شما ترکیبی مناسب از مهارت، اخلاق و دانش بازاریابی داشته باشید، شروع کسب و کار با پول بسیار کم نیز امکان پذیر است.

به عقیده ی کریس گی یبو ( Chris Guillebeau ) نویسنده ی کتاب استارتاپ ۱۰۰ دلاری، برای موفق شدن در یک پروژه ی کسب و کار، به خصوص پروژه ای که برای راه اندازی آن ذوق و شوق دارید، فکر کردن دقیق به آن دسته از مهارت هایتان که می تواند برای حل مشکلی از دیگران مفید باشند، به ویژه فکرکردن برای یافتن راهی جهت ترکیب آن مهارت ها، اهمیت زیادی دارد.

اگر به کارآفرینی علاقمندید و برای شروع کسب و کار شخصی خود ذوق و شوق دارید ولی نگران نداشتن پول کافی برای شروع هستید، این پنج گزینه را مدّ نظر قراردهید:

۱. چیزی بسازید
اگر در ساختن عروسک، مجسمه، لوازم دکوری، اپلیکیشن و هر چیز دیگری مهارت دارید گزینه ی اول شما برای کارآفرینی استفاده از این مهارت تان است. بله، ساختن هر چیزی هزینه های اولیه ای دربرخواهدداشت، اما معمولاً این هزینه ها آن قدر هنگفت نیست که نیاز به سرمایه ی اولیه ی آن چنانی داشته باشد. از طرفی، چون برای ساختن این گونه محصولات یا خدمات نیاز به اجازه ی دفتر کار ندارید، هزینه ی فرآیند تولید خیلی زیاد نخواهدشد و در نتیجه بخش زیادی از درآمد شما از فروش این محصولات سود خالص خواهدبود. تصمیم اینکه چه چیزی بسازید بر عهده ی خودتان است، اما برای فروش محصولات گزینه های زیادی در اختیار دارید.

اگر تمایل به فروش فیزیکی محصولات داشته باشید می توانید به سراغ مغازه ها و فروشگاه های محله یا شهر خود بروید و یا مستقیماً به آن ها بفروشید یا قفسه ای از آن فروشگاه را اجاره کنید و محصولات خود را در آن قراردهید و یا محصولات خود را در فروشگاه ها عرضه کنید و درصد مشخصی از فروش محصولات را به صاحب فروشگاه بدهید. به گزارش دریک، به لطف اینترنت این روزها فروش محصولات راحت تر از قبل شده و می توانید محصولات تولیدی خود را به صورت آنلاین نیز در معرض دید مشتریان قراردهید. مکان های زیادی برای فروش آنلاین کالای دست ساز شما وجود دارد:

بسیاری از صاحبان کسب و کار محصولات خود را در سکوهای مختلفی برای فروش می گذارند تا به بهترین شکل در معرض دید قرار بگیرند. مهم این است که حواستان به به روز بودن انبار در سایتهای مختلف باشد. اگر می خواهید بیشتر درباره ی روشهای فروش محصولات دست ساز بدانید این پست Lifehacker را چک کنید.

۲. واسطه گری در فروش یک کالا یا خدمات
اگر به هر دلیل قصد ساختن چیزی را ندارید، می توانید واسطه ی فروش کالا یا خدمات دیگران باشید و از این راه کسب درآمد کنید. بسیاری از صاحبان کسب و کار با دوباره فروشی (واسطه گری) محصولاتی که قبلاً توسط شخص یا کمپانی دیگری ساخته شده اند، کسب و کارهای بزرگی زاه اندازی کرده اند. اینکار می تواند از راه ها و کانالهای مختلف انجام شود:

- دراپ شیپینگ ( Drop shipping )

دراپ شیپینگ یکی از روش های خرده فروشی و از تکنیک های مدیریت زنجیره ی ارزش است که در آن شخص یا کمپانی خرده فروش بدون انبارکردن محصولات (و به طور کل بدون داشتن انبار) سفارش را از مشتری گرفته و برای تولیدکننده یا عمده فروش ارسال می کند و از این طریق کالا را یک راست از انبار دیگران برای مشتری ارسال می کند.

اگر به این روش علاقه دارید، یک فروشگاه آنلاین درست کنید (قالب های آماده ی وبسایت های اینترنتی این گونه فروشگاه ها با هزینه های مناسبی قابل دسترس است.) و با شرکت هایی که خدمات دراپ شیپینگ به خصوص امور مربوط به پذیرش سفارش را برای شما انجام می دهند شریک شوید.

منبع:eghtesadonline

کرکره های برقی همه جانبه برای کیفیت بهتر زندگی

تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

تبلیغات و راه های تبلیغاتی

ی ,محصولات ,های ,کسب ,کار ,ها ,کسب و ,و کار ,خود را ,فروش محصولات ,برای شروع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی