محل تبلیغات شما

اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان
اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم آلمان می گردد لذا در این مقاله خدمت شما بزرگواران شرح داده شده است ، و اگر در باب شرایط اقامت از طریق کار آفرینی در آلمان ، اخذ اقامت دائم آلمان از طریق کار آفرینی ، ثبت شرکت و کار آفرینی در آلمان به دنبال اطلاعات هستید این مقاله را مطالعه بفرمایید. با خواندن این مقاله در مورد اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان می توانید اطلاعات جامع و کاملی را بدست آورید و همچنین می توانید در مورد بهترین سرمایه گذاری در آلمان و همچنین حداقل سرمایه گذاری در آلمان اطلاعات بدست آورید. داشتن آگاهی در مورد بهترین سرمایه گذاری در آلمان و همچنین حداقل سرمایه گذاری در آلمان می تواند بسیار به درک شما در خصوص اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان کمک کند. شما دوستان عزیر می توانید پس از خواندن این مقاله برای تکمیل اطلاعات خود با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و مشاوره تلفنی رایگان در باب اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان به دست آورید و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید. همچنین میتوانید بصورت مستقیم با دفاتر وین تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

بررسی اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان
اگر به فکر اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان هستید و در داخل خاک آلمان هستید و اقامت قانونی این کشور از هر طریقی ( تحصیلی ، کاری ، ازدواج و . ) را دارید می توانید درخواست خود را به اداره مهاجرت آلمان تحویل دهید و به همراه بیزینس پلنی که به آلمان تحویل می دهید در کوتاه ترین وقت ممکن کارآفرینی خود را در این کشور شروع کنید .

اما زمانی که افراد از خارج از خاک کشور آلمان درخواست اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان را دارند قوانین متفاوت خواهد بود و باید در این راه تائیدیه اتاق بازرگانی آلمان را برای کارآفرینی در این کشور داشته باشید . در ابتدا درخواست و بیزینس پلن شما توسط مقامات مسئول کنسولگری جهت اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان بررسی خواهد شد و بعد از گذشتن از فیلتر اول اگر نیاز باشد و امور تخصصی باشد از سازمان ها و نهاد ها و کارشناسان آلمانی در تشخیص مورد تائید بودن و یا نبودن بیزینس پلن کمک خواهند گرفت .

معمولاً این بررسی و تحقیق کارشناسانه حدود ۲ تا ۴ ماه طول خواهد کشید که آیا در ابتدا به شخص متقاضی اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان اقامت کوتاه مدت برای ورود به آلمان را بدهند و یا خیر . لذا باید دقت داشته باشید برای افرادی که تابعیت کشور هایی مثل استرالیا ، کانادا ، اسرائیل ، ژاپن ، جمهوری کره ، نیوزیلند یا ایالات متحده آمریکا را دارند نیازی به اجازه اولیه و اقامت کوتاه مدت ابتدایی نخواهد بود و بدون نیاز به اقامت موقت می توانند وارد این کشور شوند و موفق به اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان دست یابند .

جهت اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان نیاز است که شخص متقاضی تجربه و شناخت کافی در زمینه ی بیزینس پلن مورد نظر هم در محل اقامت خود و هم در کشور آلمان داشته باشد . به عنوان مثال مجوزات رسیم لازم برای همان بیزینس پلن و یا اسناد رسمی در کشور محل اقامت کفایت می کند .

فایل های موسسه mie درباب سرمایه گذاری در المان

دریافت3 دقیقه3.23م1749K
audio اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان
بیزینس پلن در طرح اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان باید دارای شرایطی از جمله :
داشتن تقاضا در منطقه ی مورد نظر در آلمان
تاثیر مثبت بر اقتصاد
نشان دادن تمکن مالی و یا وام یا تعهد مالی که پشتوانه بیزینس پلن شما باشد .
داشتن تائیدیه از مراکز و نهاد هایی که بیزین پلن در این کشور سود آور است .
حداقل سرمایه گذاری در آلمان: با توجه به مسائل مختلف درخصوص کارآفرینی در آلمان و همچنین ثبت شرکت در آلمان باید به این نکته توجه داشت که حداقلی برای این امر وجود ندارد و شخص باید حتما هزینه های ماهیانه خود را به همراه حقوق ماهیانه پوشش دهد.

نکته بسیار جالب اینجا است که افرادی که تقاضای اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان را دارند اگر داخل این کشور تحصیل کرده باشند و یا اقامت تحصیلی در این کشور را داشته باشند خیلی سریع تر و بدون نیاز به مدارک و شرایط فوق برای اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان اقدام نمایند .

هزینه های اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان بستگی به بیزینس پلن و طرح اقتصادی ، محل اقامت در آلمان ، مدت اقامت و هدف از اقامت خواهد داشت ولی در نظر داشته باشید مبلغ ۱۴۰ یورو سفارت آلمان برای بررسی طرح اقتصادی شما خواهد گرفت و هزینه ویزا ۶۰ یورو خواهد بود .

شخص متقاضی اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان مدارک زیر مورد نیاز است :
تکمیل فرم درخواست
پاسپورت معتبر ( حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد )
بیزینس پلن تائید شده
ارائه مدرک تحصیلی ( اگر داخل آلمان تحصیلات داشته اید . )
اگر سن متقاضی بالای ۴۵ سال است باید از سفارت گواهی امکان اشتغال داشته باشد .
ارائه سابقه کاری در صورتی که در کشور مبداء بزینس یکسانی و یا مشابهی داشته اند .

منبع:malekpour

کرکره های برقی همه جانبه برای کیفیت بهتر زندگی

تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

تبلیغات و راه های تبلیغاتی

آلمان ,اقامت ,کارآفرینی ,طریق ,، ,کشور ,در آلمان ,کارآفرینی در ,از طریق ,اقامت از ,طریق کارآفرینی ,حداقل سرمایه گذاری ,همچنین حداقل سرمایه ,بهترین سرمایه گذاری ,مورد بهترین سرمایه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی