محل تبلیغات شما

سئو سایت جوملا یا بهینه سازی موتور جستجو چیزی نیست که شما بتوانید آن را یک شبه انجام دهید و به طور معمول خدمات بهینه سازی ممکن است برای شما هزینه بر باشد؛ با این حال، اصولی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا حداقل مطمئن شوید که وب سایت شما در نتایج سرچ گوگل باشد . در اینجا لیستی از بهترین افزونه های جوملا برای اطمینان از بهترین بهینه سازی و سئوبرای حداقل تلاش و کار شما تهیه کرده ایم، اگر برای شما به دست آوردن نتایج عالی رتبه گوگل مهم استتا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا با افزونه های جوملا آشنا شوید.

10 مورد ازبهترین افزونهجوملا در سال 2019
افزونه جوملا می تواند وب سایت جوملا شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشد و درآموزش جوملابه مدیران نقش مؤثری دارد . این افزونه ها میتوانند سایت جوملای خود را ارتقا دهند و تجربه بازدیدکنندگان سایت شما را بهبود ببخشند.
آنها می توانند پنل مدیریتJoomlaخود را ارتقاء بخشند و به شما کمک می کنند که سایت خود را به صورت موثرتر مدیریت کنید. حتی تصور مدیریت کردن یک سایت جوملا بدون افزونه دشوار است.
در این پست وبلاگ شما لیست 10 مورد ازبهترین افزونه جوملارا در سال 2019 پیدا خواهید کرد. این برنامه هایی هستند که ما برای تقریبا هر سایت جوملا توصیه می کنیم و ما از خودمان استفاده می کنیم.

# 1.JCE( ویرایشگر محتوای جوملا)

فرمتJCEبهترین افزونهWYSIWYGدر جوملا است. این افزونهقابل اعتماد، بدون هیچ زحمتی، و با ویژگی های آسان برای استفاده در حال ویرایش بسته بندی شده است. اینافزونه به شما قدرت می دهد تا نوع محتوایی را که می خواهید بدون محدودیت ایجاد کنید و بدون نیاز به دانستن یا یادگیریHTML،XHTMLیاCSSایجاد کنید.

#2.Akeeba Backup

در این جابهترین افزونه جوملا، فرمت این افزونه تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی با یک کلیک با فرمت های پشتیبان چندگانه است. این بهترین افزونه در جوملا برای تهیه پشتیبان از سایت شماست.Akeeba Backupدارای یک اسناد عالی، پشتیبانی عالی و بسیاری از نظرات مشتریان خوشحال است.

#3.Advanced Module Manager(مدیر ماژول پیشرفته)

با جوملا، شما می توانید به طور معمول فقط ماژول ها را برای اقلام خاصی اختصاص دهید. با مدیریت پیشرفته ماژول، شما می توانید ماژول ها را در مورد هر چیزی که می خواهید اختصاص دهید، با کنترل کامل بر ماژول های جوملا ما.

#4.Shack Forms

Shack Formsساده ترین و قدرتمند ترین راه برای اضافه کردن فرم ها برای سایت جوملا است.Shack Formsاجازه می دهد فرم های خود را سفارشی کنید و سپس آنها را در مقالات خود، درون پنجره های بازشو، در ماژول ها یا هر جایی که می خواهید، نشان دهید. طراحی قالبShackکاملا با بسیاری از تم ها، سبک ها و افکت های مختلف انعطاف پذیر است. هیچ گزینه ای بهتر برای گسترش فرمت در جوملا وجود ندارد.

#5.OSMap

OSMapساده ترین راه برای اضافه کردن یک نقشه سایت به سایت جوملا شما است.OSMapبه طور خودکار یک نقشه سایت گوگل برای تمام محتوای جوملا شما ایجاد خواهد کرد.

#6.OSDownloads

OSDownloadsساده ترین راه برای اضافه کردن بارگیری به جوملا است. شما می توانید جوملا را در برابر آدرسهای ایمیل، اشتراک اجتماعی یا کاربر خصوصی دریافت کنید

#7.HikaShop

HikaShopراه حل فروش آنلاین مورد علاقه ما برای جوملا است! برای سادگی و انعطاف پذیری، این افزونه جوملا به اندازه کافی قدرتمند است که یک رقیب برای هر راه حل سبد خرید باشد.

#8 .PWT SEO

PWT SEOاز ویراستاران محتوا شما برای نوشتن مقالات با توجه به دستورالعمل های گوگل پشتیبانی می کند. یک کلید واژه ی جستجوگرها وPWT SEOتنظیم کنید که پیشنهادات زمان واقعی خود را برای بهبود نمرهSEOخود داشته باشید.

#8 .OSMeta

باOSMeta، شما می توانید به راحتی عناوین صفحه، کلمات کلیدی وURLها را برای تمام مقالات خود از طریق یک صفحه کنترل کنید. این کار سریع انجام می شود. همچنین یک شمارنده شخصیت وجود دارد تا زمانیکه متادیتا شما درست یا خیلی طولانی باشد اخطار می دهد.

#9 .Admin Tools Professional

Admin Tools Professional( ابزار مدیریت حرفه ای ) بهترین راه حل همه در یکافزونه برای به روز رسانی سایت جوملا خود، انجام وظایف تعمیر و نگهداری و افزایش امنیت سایت خود را به اینافزونه سئو جوملابسپارید.

#10.OSpam-a-not

OSpam-a-notساده ترین راه برای محافظت از سایت جوملا شما از ربات های اسپم است که فرم های خود را پر می کنند.OSpam-aبا استفاده از روش هوشمندانه و غافلگیر کننده برای محافظت از فرم های شما از یک سیل اسپم استفاده نمی کند. این کار در پشت صحنه کار می کند و هیچ کدپستی استفاده نمی شود. کاربران حتی نمی دانند که آن وجود دارد. بهترین افزونهspamبرای محافظت از افزونه جوملا است.

منبع :سئو جوملا، سئو هاما

کرکره های برقی همه جانبه برای کیفیت بهتر زندگی

تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

تبلیغات و راه های تبلیغاتی

جوملا ,سایت ,های ,یک ,افزونه ,راه ,سایت جوملا ,خود را ,می توانید ,جوملا است ,جوملا شما ,admin tools professional

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی